Cień

Trendy w armaturze łazienkowej, modne płytki łazienkowe

Trendy w armaturze łazienkowej

Trendy w armaturze łazienkowej

Podczas projektowania łazienki należy pamiętać o tym, że ma nam służyć przez lata, być funkcjonalna i zachwycająca. Czy należy więc śledzić trendy w armaturze łazienkowej czy postawić na klasykę? Przede wszystkim przy wyborze armatury łazienkowej trzeba postawić na funkcjonalność. Znaleźć złoty środek pomiędzy wyglądem, a użytkowaniem.

Jakie są trendy w armaturze łazienkowej?

Przede wszystkim proste rozwiązania. Nadal panują dwa główne trendy – nowoczesność i klasyka. Projektanci armatury łazienkowej wybierają albo nowoczesne, industrialne i proste kształty, które świetnie wpasują się w różne wnętrza, albo stawiają na ponadczasową klasykę, bawiąc się kształtem i wielkością kurków. Przy wyborze armatury łazienkowej powinniśmy zdecydować, czy szukamy baterii z mieszalnikiem czy wybieramy tradycyjne, odkręcane kurki. Jeżeli łazienka jest utrzymana w klasycznym stylu lub zależy nam na efekcie luksusu, lepiej zdecydować się na kurki, z kolei bateria będzie pasować do bardziej nowoczesnych wnętrz. To najważniejsze dwa trendy w armaturze łazienkowej.
Równie ważne co armatura są modne płytki łazienkowe.

Modne płytki łazienkowe

Modne płytki łazienkowe

Jak wybrać modne płytki łazienkowe, które nie znudzą się w następnym sezonie?

Projektanci uznali, że modne płytki łazienkowe wcale nie muszą odznaczać się ciekawym kolorem czy wzorem. Postawili na zabawę kształtem i fakturą płytki. Obecnie modne płytki łazienkowe, zwłaszcza podłogowe, mają bardzo duże rozmiary i często nie są w kształcie kwadratu czy prostokąta. Dzięki takim rozwiązaniom, nawet łazienka utrzymana w stonowanych kolorach, może stanowić ciekawe wnętrze przez kilka lat.

Napisano w FAQ Łazienki
Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła