Cień

Opinie o firmie BK Business

Cień nagłówka

sucham-klientow-150x141Największą wartością firmy są jej zadowoleni Klienci. W firmie BK Business uważnie słuchamy swoich Klientów, obserwujemy ich zwyczaje zakupowe i zmieniamy się aby sprostać ich wymaganiom. Próbując nadążyć za wzrostem oczekiwań stale poszerzamy i aktualizujemy ofertę, otwieramy się na nowe kanały sprzedaży  oraz szkolimy w zakresie perfekcyjnej obsługi klienta. Na tej stronie możesz podzielić się swoimi wrażeniami ze współpracy z firmą BK Business.

Wypowiedz się! Twoja opinia jest ważna!

Dodaj własną opinię
* = Pole wymaganePodaj imię i nazwisko lub nick jeśli chcesz pisać anonimowoTwój e-mail będzie ukryty. Podaj go abyśmy mogli Ci odpowiedzieć.Wypełnij jeśli piszesz w imieniu firmyPodaj adres swojej strony internetowej. Przykład: http://www.bk.biz.pl/Opisz firmę BK Business w kilku krótkich słowachNapisz nam co myślisz o naszej firmie* Wyrażam zgodę na publiczne opublikowanie tej opinii.

Pracownicy firmy są zorganizowani i zdyscyplinowani, zawsze działają terminowo i potrafią organizować swoją pracę

Firma wykazała się dużą wiedzą i kompetencjami w zakresie usług, które dla mnie świadczyła. Pracownicy firmy są zorganizowani i zdyscyplinowani, zawsze działają terminowo i potrafią organizować swoją pracę.

Robert Korczowicz
TOM-KOR

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z BK-Business, którą z pełną odpowiedzialnością możemy polecić nawet wymagającym klientom.

Nasza współpraca przebiega w sposób modelowy, bez jakichkolwiek zastrzeżeń. BK-Business wykazuje wyjątkową dbałość o najwyższy merytoryczny poziom obsługi klienta.
Pracownicy i właściciel uczestniczą regularnie w szkoleniach, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.

Paweł Korzeniewski
FAST Sp. z o.o.

Rekomenduję firmę BK Business jako solidnego partnera handlowego

Firma BK Business Krzysztof Białkowski wykazała się rzetelnością oraz terminowością świadczonej usługi. Z tego tytułu rekomenduję firmę BK Business jako solidnego partnera handlowego.

mgr inż. Zenona Romankiewicz
Gmina Buczek

Za każdym razem przedstawiana nam oferta jest bardzo korzystna, a doradztwo profesjonalne

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy – firma jest elastyczna, otwarta na potrzeby klienta, rzetelna oraz terminowa. Nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do działań ze strony firmy. Polecamy firmę BK Business Krzysztof Białkowski jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Michał Wiśniewski
Media Art

Współpraca przebiegała bezkonfliktowo z zachowaniem ustalonych terminów

Dostawa została wykonana należycie według zasad określonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia. Współpraca przebiegała bezkonfliktowo z zachowaniem ustalonych terminów.

płk pil. Ireneusz Nowak
Jednostka Wojskowa Nr 1158

Jakość wykonywanych prac świadczy o pełnym profesjonaliźmie oraz doświadczeniu firmy.

Uważamy, że BK Business jest sprawdzonym i godnym polecenia wykonawcą. W związku z tym rekomendujemy w/w firmę jako doświadczonego i solidnego partnera, który terminowo wywiązuje się z powierzonych zleceń.

Bożena Trocka-Dąbrowa
Biblioteka Publiczna w Łasku

Partner, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta

Jak najbardziej polecamy firmę BK Business jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Krzysztofa Białkowskiego, jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Krzysztof Statuch
EKO-WIATR

Fachowa i solidna firma, terminowo wywiązującą się z powierzonych zleceń

Uważam, że firma BK Business Krzysztof Białkowski jest sprawdzonym i rzetelnym partnerem w pełni realizującym potrzeby zgłaszane przez klienta oraz nastawionym na wysoką jakość świadczonych usług. Chciałbym polecić w/w przedsiębiorstwo jako fachową i solidną firmę, terminowo wywiązującą się z powierzonych zleceń.

Cezary Gabryjączyk
Starosta Łaski

Firma wykazała się dużą wiedzą i kompetencjami w zakresie usług, które dla mnie świadczyła

Pracownicy firmy są zorganizowani i zdyscyplinowani, zawsze działają terminowo i potrafią organizować swoją pracę. Odpowiednie zaplecze sprzętowe i profesjonalizm w wykonywaniu zadań powoduje iż remontowanie budynków przy współudziale takich firm to czysta przyjemność.

Mariusz Wawrzyniak
Hurtownia Elektryczna Amper

Z dużym przekonaniem rekomendujemy BK Business jako jednego z najlepszych dostawców materiałów budowlanych w okolicy

Bk Business jest naszym stałym i rzetelnym partnerem handlowym, którego działalność oceniamy bardzo wysoko. dotychczasowa współpraca utwierdziła nas w przekonaniu, że jest to firma godna zaufania. Niewątpliwym atutem BK Business jest rozległy zasięg działania oraz terminowość dostaw bezpośrednio na budowy, niezależnie od miejsca ich realizacji. Stwierdzamy fachowość, elastyczność oraz profesjonalne podejście personelu do negocjacji i rozmów handlowych zarówno z klientem instytucjonalnym jak i firmą wykonawczą czy odbiorcą detalicznym.

Ewelina Kosińska
Majster-pol

Firma ta cechuje się rzetelnością, uczciwością w działaniu, dobrą organizacją oraz terminowością

Firma ta cechuje się rzetelnością, uczciwością w działaniu, dobrą organizacją oraz terminowością. Pracownicy zatrudnieni w tej firmie to ludzi z dużym doświadczeniem w branży oraz ogromną wiedzą, z którymi można się porozumieć w każdej sprawie. Serdecznie polecam firmę z uwagi na profesjonalizm, duże doświadczenie i kompleksową obsługę.

Izabela i Piotr Bogusławscy
Centrum Medyczne „Gemini”

Duże doświadczenie , dobra organizacja pracy, terminowość, uczciwość i rzetelność

Zakres prac i obowiązków, które zleciłem w/w firmie wykonany został profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Firma wykazała się dużym doświadczeniem , dobrą organizacją pracy, terminowością, uczciwością i rzetelnością.

Ryszard Wasilewski
Wasilewski Budownictwo

Kontrahent wywiązał się ze zlecenia terminowo, rzetelnie i gwarantował wysoką jakość usług i materiałów dostarczanych do remontu

Z całą pewnością stwierdzam, że firma BK Business to zespół fachowców, profesjonalistów i kompetentnych specjalistów z różnych dziedzin. Szerokie spektrum oferowanych usług jak również bogata oferta firmy Krzysztofa Białkowskiego sprawiła, że współpraca przebiegała po partnersku, a negocjacje były przyjemne i pozbawione stresu. Ewentualne modyfikacje w trakcie remontu załatwiane były bezkonfliktowo.

Marcin Koziara
Kancelaria Komornicza w Łasku

Rekomenduję firmę BK Business

Z pełna odpowiedzialnością rekomenduję firmę i życzę innym inwestorom aby mieli przyjemność współpracować właśnie z takimi kontrahentami.

Jarosław Mrugalski
Mrugalski & Mrugalski

Firma dysponuje wysokiej klasy fachowcami, bardzo dobrym zapleczem sprzętowym jak i towarowym

Usługi świadczone przez firmę BK Business cechuje fachowość, duże doświadczenie, terminowość, odpowiedzialność oraz rzetelność i uczciwość działania. Firma dysponuje wysokiej klasy fachowcami, bardzo dobrym zapleczem sprzętowym jak i towarowym co wpływa na pełne zadowolenie Klienta.

Andrzej Wiśniewski
Mar&Wis
Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła