Cień

Konkurs „Medal Europejski” rozstrzygnięty. BK Business wśród laureatów!

7 listopada 2012 roku w Teatrze Wielkim w Warszawie odbył się uroczysty finał XXIII edycji ogólnopolskiego Konkursu „Medal Europejski” organizowanego przez Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Honorowego Patronatu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Wśród laureatów znalazła się także nasza firma. Medalem Europejskim została wyróżniona usługa projektowania i aranżacji wnętrz, pozwalająca Klientom ma wirtualne spacery po ich przyszłym domu.

medal-europejskiWirtualny spacer na etapie projektowania domu, pozwala inwestorom obejrzeć bryłę budynku, zapoznać się z rozkładem pomieszczeń ich przyszłego mieszkania oraz poczuć jego przestrzeń. Klienci mają możliwość swobodnego poruszania się po obiekcie, interakcji z jego elementami, takimi jak drzwi czy okna. Wirtualny spacer jest praktycznym narzędziem, które pomaga podjąć decyzję o zakupie, bądź akceptacji projektu. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ przydaje się także na etapie budowy oraz aranżacji wnętrz. Pozwala na zmianę kolorów w mieszkaniu, faktur ścian, pomaga w wyborze odpowiednich mebli, elementów wyposażenia łazienki. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii nasza firma zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług. Każdy projekt jest precyzyjnie dopasowany do wymagań rynku i potrzeb Klienta. To wszystko sprawia, że usługa zyskuje coraz większe grono zadowolonych Klientów i jest doceniana przez niezależnie instytucje.

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej środowisku przedsiębiorców. Medalem wyróżniane są produkty, które spełniają standardy europejskie, posiadają odpowiednie licencje i patenty. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody oraz certyfikaty. Nagroda jest jednocześnie rekomendacją wystawioną wyróżnionym usługom i produktom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz przez Business Centre Club. Medale Europejskie przyznawane są od 20 października 2000 roku, a wśród nagrodzonych nim firm są zarówno najwięksi polscy producenci, banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, liderzy branży budowlanej, firmy informatyczne i telekomunikacyjne, jak również mniejsze przedsiębiorstwa, znane na lokalnym rynku, uczelnie wyższe, a także media. Celem wyróżnienia Medalem Europejskim jest także pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, pobudzenie zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców oraz pobudzenie zainteresowania konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej Laureatami Medalu Europejskiego.

Napisano w Aktualności, Sukcesy
Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła