Cień

Okna w kolorze dwustronnym

Okna w kolorze dwustronnym

Okna w kolorze dwustronnym

Okna są niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów domu. To od ich wyglądu, ustawienia oraz wielkości zależy jak będą prezentowały się wnętrza.
Przy wyborze koloru ram okiennych wiele osób decyduje się na ramy kolorowe, w różnych odcieniach brązu lub imitację drewna. Jednak czy wybrać okna w kolorze dwustronnym?
Jedyną wątpliwością, którą budzą okna w kolorze dwustronnym jest fakt, że mogą one zaciemniać okna i nie harmonizować z wystrojem wnętrza. W przypadku ciemnych ram okiennych, faktycznie może nastąpić delikatny efekt zaciemnienia okna, jednak jest on ledwie widoczny.
Okna w kolorze dwustronnym są jednorakie, dzięki czemu wyglądają estetycznie.
W przypadku okna w kolorze dwustronnym wiele osób ma wątpliwości co do późniejszych zmian w wystroju wnętrza. Istnieje obawa, że po kolejnym remoncie, wymianie mebli czy malowaniu ścian, ramy okienne nie będą spójne z pozostałymi elementami wystroju. W przypadku takich wątpliwości najlepiej zdecydować się na ciemne i stonowane barwy. Jednym z najpopularniejszych odcieni ram okiennych to kolor złoty dąb lub bagienny dąb, który idealnie wpasuje się zarówno w nowoczesne, chłodne wnętrze, ale równie dobrze będzie prezentował się w klasycznych pomieszczeniach.
Dodatkowym atutem ram okiennych w kolorze jest mniejsza podatność na zabrudzenia niż w przypadku ram białych oraz brak efektu żółknięcia.

Napisano w FAQ Okna i Drzwi
Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła