Cień

15 lat BK Business

 

Firma BK BUSINESS działa w Łasku od 1999 roku i w bieżącym roku obchodzi 15-lecie swojego istnienia!

Z okazji jubileuszu przygotowaliśmy spot przybliżający Państwu naszą firmę i wszechstronną ofertę.

Przez 15 lat funkcjonowania nasza firma znacząco się rozwinęła. Zaczęliśmy od jednego sklepu przy ulicy Żeromskiego 22. Dziś BK Business to 3 punkty handlowe w Łasku i centrum budowlane w Orchowie o łącznej powierzchni ponad 10.000 m².

15-lat-bk-business-projektowanie15-lat-bk-business-okna15-lat-bk-business-centrum15-lat-bk-business-orchow

Nasze Centrum Budowlane oferuje pełen asortyment materiałów budowlanych,  pozostałe działy, takie jak: Hurtownia Hydrauliczna, Wentylacja i Klimatyzacja, Okna i Drzwi oraz Łazienki pozwalają na zaopatrzenie naszych klientów we wszystkie produkty niezbędne do wykonania instalacji oraz wykończenia i remontu domu lub mieszkania. Uzupełnieniem naszej oferty są 2 działy projektowe: Aranżacji Wnętrz Black Cat Studio oraz Gotowe Projekty Domów Archido.pl, w których można znaleźć i kupić projekt domu, garażu czy budynku do prowadzenia biznesu z bazy ponad 15.000 gotowych projektów.

Dzięki ogromnej przestrzeni magazynowej, nasi Klienci mogą dokonać zakupu materiałów spośród prawie 225.000 produktów. Sprzedajemy ponad 1.500.000 produktów rocznie, współpracujemy z 5.000 dostawców, a liczba naszych zadowolonych klientów przekroczyła już  24.000. Z roku na rok te liczby rosną, oferta jest stale aktualizowana, a nasza kadra poddawana jest systematycznym szkoleniom z zakresu najnowszych rozwiązań budowlanych i profesjonalnej obsługi klienta.

Wspieramy lokalne inicjatywy społeczne, organizujemy szkolenia dla wykonawców oraz angażujemy się w rozwijanie wśród młodzieży kompetencji z zakresu przedsiębiorczości.

Możemy pochwalić się licznymi tytułami i wyróżnieniami. Zdobycie tytułu Gazeli Biznesu, Menedżera Roku Regionu Łódzkiego, Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju to tylko niektóre z naszych osiągnięć. Na szczycie naszych priorytetów jest wysoka jakość świadczonych usług, a zadowolenie każdego Klienta jest dla nas najważniejszą nagrodą i motywacją do dalszego rozwoju.

Mamy nadzieję, że przez kolejne lata firma BK Business nadal będzie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, a nasza motywacja w dążeniu do ciągłego rozwoju i udoskonalania przedsiębiorstwa zaowocuje stworzeniem nowych miejsc pracy i zwiększeniem efektywności działań naszych pracowników.

Dziękujemy Klientom za dotychczasową współpracę i zaufanie, którym nas obdarzyli.

podpis-k-b


Zobacz więcej:

Napisano w Aktualności, Sukcesy
Opinie o wpisie 15 lat BK Business
 1. BK Business pisze:

  Zapraszamy do komentowania :-)

 2. Marek pisze:

  Bardzo dobre doradztwo,mila obsluga, tylko tak dalej a bedziecie najlepsza firma w powiecie na dlugie,dlugie lata

 3. Damian Gruszczyński pisze:

  Gratuluję Panu Krzysztofowi i wszystkim pracownikom BK BUSINESS 15 lat działalności, życzę kolejnych sukcesów i dalszego prężnego rozwoju firmy.
  Natomiast wszystkim obecnym i przyszłym klientom gratuluję dokonania najlepszego wyboru.

  Życzę powodzenia oraz wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

  Pozdrawiam,
  Damian Gruszczyński

 4. Marek pisze:

  Rewelacyjny spot i rewelacyjna firma!!!!
  GRATUKUJĘ!!!!!

 5. marek .z. pisze:

  kupuje u nich materiały już sporo czasu jak jeszcze mieli malutki sklepik! teraz to pięknie rozwinięta firma, miła obsługa,fachowe pomoc techniczna.Życzę powodzenia i gratuluje pięknego rozwoju firmy wszystkim pracownikom i panu Krzysztofowi.

 6. Piotr pisze:

  Witam,
  Firma zaopatrywała moją budowę domu po najniższych w powiecie poddębickim cenach bez żadnej wizyty na składzie. Wystarczyły tylko telefony i kontakt e-mail co pozwoliło mi zaoszczędzić dużo czasu i lepiej dopilnować prac na budowie (przywozili nawet małe ilości towaru).
  Polecam współpracę z BK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

(imię, nazwisko lub pseudonim) *

Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła