Cień

Oszczędne spłukiwanie, czyli kompakty 2/4l i 3/6l

Oszczędne spłukiwanie, czyli kompakty 2/4l i 3/6l

Oszczędne spłukiwanie, czyli kompakty 2/4l i 3/6l

Coraz wyższe rachunki, podnoszenie cen sprawia, że ludzie coraz częściej szukają oszczędności, również w zużyciu mediów. Odpowiedzią na tę potrzebę było stworzenie podzielnych spłuczek, które pozwalają ograniczyć zużycie wody w gospodarstwie domowym.

Oszczędne spłukiwanie, czyli kompakty 2/4l i 3/6l pozwala efektywniej gospodarować wodą, a co za tym idzie zmniejszyć rachunki. Spłuczkę można ustawić również na spłukiwanie całej zawartości misy. Oszczędne spłukiwanie stało się popularne już wiele lat temu. Najczęściej spotykało się kompakty 3/6;, jednak od niedawna coraz bardziej popularne stają się kompakty 2/4l. Oznacza to, że spłuczka może wypuścić 2 lub 4 litry wody przy jednym spłukaniu. Oszczędne spłukiwanie przy kompakcie 2/4l może nie sprawdzić się jedynie przy starych kanalizacjach, gdzie przewody kanalizacyjne mogą sprawiać kłopoty i należy zużyć większą ilość wody.

Oszczędne spłukiwanie, czyli kompakty 2/4l oraz 3/6l pozwalają oszczędzić nawet do kilku tysięcy złotych rocznie, zwłaszcza przy rodzinach wieloletnich, gdzie z toalety korzysta się częściej. Oszczędne spłukiwanie jest wykorzystywane nie tylko w domach mieszkalnych, ale również w miejscach publicznych, jak urzędy, szkoły, uczelnie.

Napisano w FAQ Łazienki
Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła