Cień

Inspiracje kolorystyczne

Wiosna to czas kiedy mamy ochotę odmienić wnętrze. Nic nie przyniesie tak spektakularnego efektu, jak zmiana kolorów ścian. Prezentujemy inspiracje ze stron poszczególnych producentów.

Dulux

Dulux promuje niezmiennie ciepłe neutralne kolory, które mogą stanowić bazę dla kolorowych dodatków albo samodzielnie tworzyć spokojne, harmonijne wnętrze. Na topie są odcienie szarości, bieli, brązu i beżu. Coraz częściej na ścianach pojawiają się delikatne pastele, skandynawskie odcienie błękitu, eleganckie fiolety i intensywne, energetyczne kolory.

skandynawski-wystroj-domuuchwyc-dusze-afrykiekscytujacy-salon

Nobiles

Nobiles stawia na ponadczasowe kolory, takie jak biel, beż oraz intensywne czerwienie, żółcie, zieleń. Zawsze modne są też brązy i fiolety.

salon-modowysalon-bialysalon-1pokoj-1lustroobrazek-rozowa-sciana

Magnat

Oferta firmy Magnat wzbogaciła się o nowe kolory w kolekcji Ceramic. Są to odcienie typu off – white, beżowo – brązowe, szarości i intensywniejsze kolory: niebieski, czerwony i fiolet. Farby z kolekcji Ceramic charakteryzują się plamoodpornością .

Magnat_loft_2_malea3tjrZimpJatoZelpQmagnat_2013_zdjecia__slajdy_do_internetu
Śnieżka

Śnieżka w tym roku promuje ciepłe kolory. Zamiast chłodnej bieli, rządzi ochra, terakota i oranż. Producent stawia także na kolor. Czarno – białe wnętrza zawsze się sprawdzają, ale teraz dobrze jest dodać kolor z grupy barw podstawowych: czerwony, żółty czy niebieski. Modne są także skojarzenia z dżunglą. Śmiało można użyć różnych odcieni zieleni, które świetnie zagrają z czernią czy fioletem.

Trendy_Barwne_2015_str_przekladkowe4Trendy_Barwne_2015_geometria_koloruTrendy_Barwne_2015_cieple_klimaty3Trendy_Barwne_2015_cieple_klimaty

Wymienione produkty dostępne są w ofercie BK Business
Łask ul. Słowackiego 16
telefon: (43) 675 23 53
telefon: (43) 675 27 27
e-mail: farby@bk.biz.pl

Tagi: , , , , ,
Napisano w Promocje i nowości, PROMOCJE I NOWOŚCI Farby
Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła