Cień

Praca – Magazynier w Centrum Budowlanym

Do naszego zespołu poszukujemy magazyniera w punkcie sprzedaży materiałów budowlanych, który rzetelnie będzie realizował powierzone mu zadania. Oczekujemy umiejętności planowania i analizowania sytuacji. Mile widziane osoby z Łasku i okolic (magazyn w Orchowie koło Łasku). Zachęcamy do aplikowania również osoby z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności.

Magazynier w Centrum Budowlanym

Zadania:

magazynier

  • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego
  • Rzetelna obsługa odbiorców i dostawców
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Dbałość o porządek na magazynie
  • Utrzymanie porządku na placu magazynowym
  • Dbanie o porządek na własnym stanowisku pracy
  • Dbałość o dobre i bezpieczne ułożenie towarów
  • Zgłaszanie braków towarowych przełożonemu

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Prawo jazdy kategorii „B”
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Punktualność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność liczenia
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazny i dynamiczny zespół
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia produktowe i możliwość rozwoju

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności.

CV prosimy przesyłać na adres praca@bk.biz.pl w temacie wpisując „Magazynier w CENTRUM BUDOWLANYM”. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Napisano w Praca
Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła