Cień

Praca – Doradca Handlowy

Do naszego zespołu poszukujemy doradcy handlowego w punkcie sprzedaży okien, rolet, żaluzji, parapetów i drzwi, który z silną motywacją do pracy będzie realizował założone plany sprzedaży. Oczekujemy umiejętności planowania i analizowania sytuacji. Liczymy, że osoba która dołączy do naszego zespołu, będzie poszerzać swoje kwalifikację i szybko przyswajać nową wiedzę. Oferujemy w tym zakresie wdrożenie i wsparcie. Mile widziane osoby z Łasku i okolic (praca w biurze na terenie Łasku). Zachęcamy do aplikowania również osoby z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności.

Doradca handlowy w punkcie OKNA i DRZWI

Przedstawiciel handlowyZadania:

  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Profesjonalna obsługa i budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie zamówień oraz ich realizacja
  • Przygotowywanie wycen oraz doradztwo w zakresie doboru produktów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Silna motywacja do pracy, nastawienie na osiąganie celów sprzedażowych
  • Umiejętność planowania, analizowania sytuacji oraz szybkiej nauki
  • Wyznaczanie prawidłowych priorytetów oraz dobrej organizacji czasu pracy
  • Znajomości lokalnego rynku budowlanego
  • Inicjatywy i entuzjazmu w działaniu
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Wykształcenia co najmniej średniego (mile widziane techniczne)
  • Sprawna obsługa komputera (pakiet MS Office)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie i system premiowy powiązane z wynikami
  • Przyjazny i dynamiczny zespół
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia handlowe i produktowe

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności.

CV prosimy przesyłać na adres praca@bk.biz.pl w temacie wpisując „Doradca Handlowy w punkcie OKNA i DRZWI”. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Napisano w Praca
Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła