Cień

struktura

Właściciel

Krzysztof Białkowski - Właściciel BK Business
Jestem właścicielem firmy BK BUSINESS istniejącej na rynku od kwietnia 1999 roku. Rozpoczynając działalność zaczynałem od podstaw, bez żadnego zaplecza handlowego, poprzez lata trudnej i mozolnej pracy. Rozwijałem się wraz z firmą, byłem z nią w trakcie wszystkich zmian i przeobrażeń, co daje mi poczucie komfortu, że nie ma rzeczy o których bym o niej nie wiedział. Według mnie podstawową zasadą, którą się w życiu kieruję i która pozwoliła mi dojść do miejsca, w którym się obecnie znajduję, jest po prostu ciężka i uczciwa praca.
Lata doświadczeń w prowadzeniu biznesu pozwoliły mi na zdobycie praktycznej wiedzy i wielu cennych doświadczeń. Podejmowane przeze mnie działania skupiają się przede wszystkim na dążeniach do ciągłego rozwoju i udoskonalania przedsiębiorstwa. Uważam, ze dla każdego przedsiębiorcy biznes, który prowadzi powinien być zrozumiały, gdyż tylko wtedy jest w stanie stwierdzić w jakim kierunku wprowadzać zmiany i optymalizować rozwiązania. Niewątpliwie inspiracją do dalszej, jeszcze bardziej efektywnej pracy, jest dla mnie ciągłe poczucie niedosytu, które staram się w sobie pielęgnować i zaspokajać.

 

Dyrektor

Łukasz Szymczak - Dyrektor BK BusinessPrzeszedłem w życiu przez niemal wszystkie szczeble kariery zawodowej, zdobywając w ten sposób cenne doświadczenia oraz umiejętności. Obecnie jestem Dyrektorem BK Business i zajmuję się zarządzaniem całym przedsiębiorstwem. Praca, którą wykonuję daje mi dużo satysfakcji i dalszą możliwość rozwoju. Wychodzę z założenia, że mistrzostwo to ciągłe dążenie do niego. Moi współpracownicy postrzegają mnie, jako człowieka zorganizowanego, miłego, stanowczego, wiarygodnego, pracowitego i uśmiechniętego, a prosiłem ich o szczere opinie na mój temat ;-) Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i mężem. W wolnych chwilach wsiadam na motor i jadę tam gdzie mnie koła poniosą. Satysfakcję sprawiają mi podróże i odkrywanie obcych kultur. Uwielbiam wypady w polskie góry, natomiast jestem zwolennikiem kąpieli w ciepłych oceanach. Lubię kiedy świeci słońce, śnieg trzeszczy pod butami, kontakt z ludźmi, dobre piwo, a przede wszystkim kiedy realizuję założone przez siebie cele.

Kierownik Działu Finansowo-Księgowego

Ewelina Sałagacka - Kierownik Działu Finansowo-Księgowego BK BusinessSwoje pierwsze kroki zawodowe w firmie stawiałam pod koniec 2005 roku na stanowisku pracownika działu księgowości. Cała moja kariera zawodowa związana jest z BK Business w związku, z czym wszelkie umiejętności praktyczne, jakie posiadam, zawdzięczam pracy w tej firmie. Obecnie pracuję na stanowisku Kierownika Działu Finansowo – Księgowego i zajmuję się całokształtem finansów zachodzących w przedsiębiorstwie. Dzięki pracy w BK BUSINESS nauczyłam się samodzielności, ustalania priorytetów, podejmowania decyzji pod presją czasu. Nie posiadam jednej pasji, która mnie fascynuje i której poświęcam cały swój wolny czas. W chwilach wytchnienia od codziennych obowiązków, lubię spędzać czas z przyjaciółmi, czytać oraz podróżować.  W życiu kieruję się zasadą, że wszystko jest możliwe – wystarczy tylko w to uwierzyć.

Kierownik Hurtowni Hydraulicznej

Daniel Szymczak - Kierownik Hurtowni Hydraulicznej BK BusinessW szeregach firmy od 2002 r. Przez ten czas wiele się nauczyłem, ale wiem że jeszcze wiele przede mną. Od 2010 Kierownik działu Hurtowni Hydraulicznej. W firmie zajmuję się kompleksową obsługą Klientów, koordynowaniem zadań podwykonawców, współpracą z dostawcami, przygotowywaniem kontraktów oraz umów handlowych. Lubię codzienne wyzwania, kontakt z Klientami, a największą satysfakcję sprawia mi praca w dynamicznie rozwijającym się zespole, pełnym energii i pozytywnych emocji. Od lipca 2012 roku  jestem szczęśliwym ojcem.  Emocje staram się przełożyć za stery samochodu, ponieważ szybkie samochody i jazda nimi to moja największa pasja. Jestem stanowczy, konsekwentny, ambitny i pomocny, a moi współpracownicy postrzegają mnie jako wiecznego wojownika. Bardzo bym chciał posiąść cnotę obojętności na sukces, lecz niestety nie posiadam jej. (Alexis de Tocqueville)

Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

[fm_checkbox label="Zapisz mnie do newslettera"]

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Krzysztof Białkowski prowadzący działaność gospodarczą pod nazwą Bk-Business Krzysztof Białkowski z siedzibą 98-100 Łask, ul. Słowackiego 16, NIP: 831-146-18-65 (email kontaktowy:sprzedaz@bk.biz.pl). Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO wyłącznie celem przygotowania i przesłania odpowiedzi.

Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła