Cień

Nominacja do tytułu Profesjonalny Menedżer Województwa Łódzkiego za rok 2009

Nominacja do tytułu Profesjonalny Menedżer Województwa Łódzkiego za rok 2009Nominacja do tytułu Profesjonalny Menedżer Województwa Łódzkiego2 marca 2010 roku podczas gali w łódzkim Pałacu Poznańskiego ogłoszono wyniki XI edycji konkursu na Profesjonalnego Menedżera Województwa Łódzkiego, pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego, Gazety Wyborczej, Radia Łódź oraz TVP 3 Łódź. Wśród nominowanych do tytułu „Profesjonalny Menedżer Województwa Łódzkiego 2009 Roku” w kategorii „Małe przedsiębiorstwa”, znalazł się właściciel naszej firmy, Krzysztof Białkowski.

Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorców, którzy skutecznie walczą o swoje miejsce na rynku. Konkurs wyłania menedżerów – zawodowców, potrafiących siebie i swoje przedsiębiorstwa wprowadzić na drogę skuteczności. Ta nagroda nie tylko potwierdza kompetencje kandydatów, ale buduje także markę i wizerunek prowadzonych przez nich przedsiębiorstw.


Nominacja do tytułu Profesjonalny Menedżer Województwa Łódzkiego Nominacja do tytułu Profesjonalny Menedżer Województwa Łódzkiego Nominacja do tytułu Profesjonalny Menedżer Województwa Łódzkiego
Życzymy kolejnych sukcesów i wyróżnień na drodze zawodowej.

Napisano w Aktualności, Sukcesy
Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła