Warning: getimagesize(): Peer certificate CN=`*.usermd.net' did not match expected CN=`www.bk.biz.pl' in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306 Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306 Warning: getimagesize(https://www.bk.biz.pl/wp-content/uploads/2016/01/aniol-bk-business-fav.jpg): failed to open stream: operation failed in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306
Cień

Udział w Anielskiej akcji charytatywnej Caritas „Serce na gwiazdkę 2015”

Firma BK BUSINESS z dużym zaangażowaniem włączyła się w akcję „Serce na gwiazdkę 2015” organizowaną przez łódzki oddział Caritas. Celem akcji było wsparcie dzieci z rodzin wielodzietnych i ubogich z regionu łódzkiego.

Dzieci te otrzymały gwiazdkowe upominki – świąteczną paczkę. Jednym z wielu Aniołów odwiedzających dzieci w domach został właściciel firmy BK BUSINESS – Krzysztof Białkowski. Cieszymy, że nasze zaangażowanie wywołuje radość i uśmiech na twarzach dzieci oraz pomaga w budowaniu lepszego jutra dla tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

Serce na gwiazdkę 2015

Napisano w Aktualności
Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła