Warning: getimagesize(): Peer certificate CN=`*.usermd.net' did not match expected CN=`www.bk.biz.pl' in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306 Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306 Warning: getimagesize(https://www.bk.biz.pl/wp-content/uploads/2015/04/elewacja_1.jpg): failed to open stream: operation failed in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306
Cień

Projekt domu za darmo

Dla kogo darmowy projekt?

Każdy, kto planuje budowę domu, może dostać wymarzony projekt gotowy zupełnie za darmo. Wystarczy zdecydować się na współpracę z Archido.pl i BK Business.

Jak otrzymać darmowy projekt domu?

Na dobry początek współpracy, pomożemy Ci znaleźć wymarzony projekt. Jeśli zdecydujesz się na zakup, odzyskasz pieniądze! Wystarczy wydać w naszym Centrum Budowlanym 50.000 zł na materiały, których potrzebujesz do budowy domu.

Co jeszcze mogę zyskać?

Kiedy już ta najważniejsza decyzja zapadnie, pomożemy w adaptacji projektu, polecimy architekta, geodetę i wykonawców. Następnie doradzimy najwyższej jakości materiały budowlane, zorganizujemy ich transport i damy Ci najlepszą cenę. 

Jaki projekt gotowy mogę wybrać?

Do wyboru jest ponad 15 tysięcy propozycji czołowych pracowni architektonicznych w Polsce, od małych domków w cenie mieszkania, po okazałe rezydencje i dworki. Mamy w ofercie budynki nowoczesne i tradycyjne, z płaskim dachem i z wielospadowym. Każdy znajdzie coś dla siebie.

wyszukiwarka-projektow

Nie wierzysz? Przyjdź i się przekonaj!

Tagi: , , , , , , ,
Napisano w Promocje i nowości
Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła