Warning: getimagesize(): Peer certificate CN=`*.usermd.net' did not match expected CN=`www.bk.biz.pl' in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306 Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306 Warning: getimagesize(https://www.bk.biz.pl/wp-content/uploads/2016/01/startowe.jpg): failed to open stream: operation failed in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306
Cień

Nagroda Róża Przedsiębiorczości za rok 2015 dla BK Business w kategorii Przedsiębiorstwo Handlowe

Nagroda Róża Przedsiębiorczości za rok 2015

BK Business zostało uhonorowane nagrodą Burmistrza Łasku Róża Przedsiębiorczości jako lider w kategorii Przedsiębiorstwo Handlowe.

Nagroda ta jest wyrazem uznania potwierdzającym dynamikę i prawidłowy kierunek w rozwoju oraz nowatorstwo w podejmowanych przedsięwzięciach. BK Business znalazło się w elitarnym gronie 3 firm nagrodzonych za najlepsze praktyki z obszaru dbałości o komfort i warunki pracy w firmie jak również zaangażowanie społeczne i charytatywne.

Wyróżnienie odebrał Krzysztof Białkowski z rąk Burmistrza Łasku Gabriela Szkudlarka podczas spotkania świąteczno-noworocznego. W imieniu Zarządu Województwa Łódzkiego gratulacje złożył Marszałek Witold Stępień.

 

 


Zobacz co piszą o tym media: http://www.bk.biz.pl/media-o-rozy-przedsiebiorczosci/

Napisano w Aktualności, Sukcesy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

(imię, nazwisko lub pseudonim) *

Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła