Warning: getimagesize(): Peer certificate CN=`*.usermd.net' did not match expected CN=`www.bk.biz.pl' in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306 Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306 Warning: getimagesize(https://www.bk.biz.pl/wp-content/uploads/2016/02/GOTOWE-4-1.jpg): failed to open stream: operation failed in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306
Cień

Nominacja do Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego 2015

Podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi nasza firma otrzymała nominację do Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego 2015. Wyróżnienie to przyznaje 21 osobowa Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele nauki, biznesu, urzędów i mediów.

NominacjaNasza firma została nominowana w kategorii „mikro i małe przedsiębiorstwo”. Nagroda ta przyznawana jest podmiotom, które są liderami rozwoju ekonomicznego województwa łódzkiego oraz wyróżniają się ponadprzeciętnym wzrostem przychodów i zysków, inwestują i tworzą nowe miejsca pracy, przy jednoczesnej trosce o jakość swoich produktów. Równie ważnym aspektem decydującym o przyznaniu nagrody jest aktywność prospołeczna i charytatywna przedsiębiorstwa.

Otrzymana nominacja stanowi wyraz uznania dla naszej firmy za wkład w rozwój i unowocześnianie gospodarki regionu.


Napisano w Aktualności, Sukcesy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

(imię, nazwisko lub pseudonim) *

Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła