Warning: getimagesize(): Peer certificate CN=`*.usermd.net' did not match expected CN=`www.bk.biz.pl' in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306 Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306 Warning: getimagesize(https://www.bk.biz.pl/wp-content/uploads/2013/02/gazele.jpg): failed to open stream: operation failed in /usr/home/bkbiz/domains/www.bk.biz.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306
Cień

BK Business „Gazelą Biznesu 2012”

Zostaliśmy laureatem XIII edycji Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm „Gazele Biznesu 2012”. Wręczenie tytułów odbyło się dnia 5 lutego 2013 roku podczas uroczystej Gali w Hotelu Andel’s w Łodzi.

dyplom_gazele_biznesua2483ed101

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Tytuł „Gazeli Biznesu 2012” przyznano firmom na podstawie wyników, jakie osiągnęły w latach 2009-2012. O miejscu w zestawieniu decyduje procentowy przyrost obrotów w trzech ostatnich latach. Zestawienie przygotowuje Puls Biznesu, z pomocą wywiadowni gospodarczej Coface Poland, która weryfikuje dane finansowe zgłoszone przez przedsiębiorców.

Firma BK Business zanotowała 165% wzrostu przychodów w porównaniu do roku 2011. Ranking Gazele Biznesu to najbardziej prestiżowa i znana tego typu lista w naszym kraju. Ze względu na trzynastoletnią historię oraz przejrzyste kryteria, zestawienie zapewnia uznanie wśród przedsiębiorstw i konsumentów, dla których tytuł „Gazela Biznesu” świadczy o uczciwości i dobrej kondycji wyróżnionych firm.

W imieniu całej firmy BK Business uprzejmie dziękujemy Organizatorom Rankingu za to ogromne wyróżnienie.

Napisano w Aktualności, Sukcesy
Logo Archido Logo Black Cat Studio Pompy ciepła